Kategorie "Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie"
Gruss aus Ober-Wagram bei St. Pölten
Název:
Gruss aus Ober-Wagram bei St. Pölten
Rok vydání:
1905
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Gastro / Ubytování, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Cena:
1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Naši předchůdci Románek z doby předbřeznové
Název:
Naši předchůdci Románek z doby předbřeznové
Autor:
Josef Václav Frič
Rok vydání:
1953
Počet stran:
247 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Erinnerung an Sarajevo (Original Portfolio)
Název:
Erinnerung an Sarajevo (Original Portfolio)
Autor:
J. Studnička
Ilustrátor:
barevné fotografie
Rok vydání:
1918?
Počet stran:
12 s.
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Etnologie / Lidové umění / Folklor / Rasismus, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Jugoslávie, Islám
Stav:
pěkné
Cena:
1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
František Ferdinand d´Este Následník trůnu
Název:
František Ferdinand d´Este Následník trůnu
Autor:
Jan Galandauer
Ilustrátor:
fotografické a obrazové přílohy
Rok vydání:
2000
ISBN:
80-7185-325-9
Počet stran:
353 s.
Kategorie:
Rakousko-Uhersko / Österreich-Ungarn / Rakousko-uherská monarchie / Österreichisch-Ungarische Monarchie / Osztrák-Magyar Monarchia / RU, První světová válka / World War I, Historie / Historiografie, Genealogie / Rodová aristokracie / Šlechta, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Stav:
Výborná originální vazba s přebalem
Cena:
333 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
OFICÍŘI Ještě 54 dní do civilu - Stará pára Innomosti Innsbruck 1909-1912
Název:
OFICÍŘI Ještě 54 dní do civilu - Stará pára Innomosti Innsbruck 1909-1912
Rok vydání:
1912
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Železnice / Dráhy, První světová válka / World War I, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Cena:
166 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Češi v habsburské říši a v Evropě 1815 1914 Sociálněhistorické souvislosti vytváření ...
Název:
Češi v habsburské říši a v Evropě 1815 1914 Sociálněhistorické souvislosti vytváření novodobého národa a národnostní otázky v českých zemích
Autor:
Jiří Kořalka
Rok vydání:
1996
ISBN:
80-7203-022-1
Počet stran:
354 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
799 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Listowé týkagjcj se wyučowánj mládeže na venkowských školách
Název:
Listowé týkagjcj se wyučowánj mládeže na venkowských školách
Autor:
Jan Formánek-Činoveský
Rok vydání:
1839
Počet stran:
132 s.
Stav:
Slušná brož
Cena:
4444 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Album des Kunstvereins für Böhmen in Prag seinen Mitgliedern im Jahre 1890, 1892, 1894, 1896, 1898
Název:
Album des Kunstvereins für Böhmen in Prag seinen Mitgliedern im Jahre 1890, 1892, 1894, 1896, 1898
Ilustrátor:
barevné reprodukce
Rok vydání:
1898
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Německo / Němčina
Stav:
Výborné
Cena:
1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
PRAHA - illustrovaný časopis pro zábavu a poučení KOMPLET. ROČNÍK III
Název:
PRAHA - illustrovaný časopis pro zábavu a poučení KOMPLET. ROČNÍK III
Ilustrátor:
rytiny
Rok vydání:
1870
Kategorie:
Časopisy / Periodika, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Černý román / Krváky / Brak / Naivní román / Kýč, Rytiny / Dřevoryty
Stav:
Slušná dobová vazba
Cena:
1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Statistische Darstellung von Böhmen
Název:
Statistische Darstellung von Böhmen
Autor:
Jiří Norbert Schnabel
Rok vydání:
1826
Počet stran:
148 s.
Stav:
Pěkná dobová neoriginální vazba
Cena:
1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Ve stínu tvých křídel Habsburkové v českých dějinách
Název:
Ve stínu tvých křídel Habsburkové v českých dějinách
Autor:
Ivana Čornejová; Jiří Rak; Vít Vlnas
Ilustrátor:
obrazové přílohy
Rok vydání:
1995
ISBN:
80-85785-20-X
Počet stran:
289 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Vlastenecko hospodářská společnost 1767-1872 - inventář
Název:
Vlastenecko hospodářská společnost 1767-1872 - inventář
Autor:
Miloslav Volf
Rok vydání:
1956
Počet stran:
93 s.
Stav:
pěkná A4 originální brož!!
Cena:
99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Die Habsburger. Ein europäisches Phänomen
Název:
Die Habsburger. Ein europäisches Phänomen
Autor:
Imre Gonda-Emil Niederhauser
Rok vydání:
1983
Počet stran:
429 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
144 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
FERDINAND 1 Poslední Habsburk na Pražském hradě - spravedlnost pro císaře
Název:
FERDINAND 1 Poslední Habsburk na Pražském hradě - spravedlnost pro císaře
Autor:
Gerd Holler
Rok vydání:
1998
ISBN:
80-85946-90-4
Počet stran:
195 s.
Stav:
Slušná originální vazba
Cena:
88 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Habsburkové Mýty a pravda
Název:
Habsburkové Mýty a pravda
Autor:
Katrin Unterreiner
Rok vydání:
2011
ISBN:
978-80-7222-807-2
Počet stran:
239 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
RUDOLF II. a jeho doba
Název:
RUDOLF II. a jeho doba
Autor:
Josef Janáček
Rok vydání:
1997
ISBN:
80-7185-119-1
Počet stran:
564 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
166 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Pevnost Terezín
Název:
Pevnost Terezín
Autor:
Andrej Romaňák
Ilustrátor:
fotografické a obrazové přílohy
Rok vydání:
1994
ISBN:
80-901580-3-X
Počet stran:
101 s.
Kategorie:
Vojenství / Zbraně / Terorismus, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Stav:
Výborný sešit
Cena:
255 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Velké příběhy Habsburků na sklonku jejich vlády. Toulky českou minulostí 9
Název:
Velké příběhy Habsburků na sklonku jejich vlády. Toulky českou minulostí 9
Autor:
Petr Hora-Hořejš
Ilustrátor:
Ilustrováno
Rok vydání:
2002
ISBN:
80-238-8971-0
Počet stran:
223 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
88 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Linz. Taubenmarkt
Název:
Linz. Taubenmarkt
Rok vydání:
.
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
KARTE DER HOCHALPEN-SPITZE ANKOGEL-GEBIETES 1:50.000 MAPA-KARTE
Název:
KARTE DER HOCHALPEN-SPITZE ANKOGEL-GEBIETES 1:50.000 MAPA-KARTE
Rok vydání:
?
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie, Horolezectví / Alpinismus / Horolezectvo, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Vídeň - Wien, Aspang - vlakové nádraží, dlouhá adresa, Rakousko (pohled)
Název:
Vídeň - Wien, Aspang - vlakové nádraží, dlouhá adresa, Rakousko
Rok vydání:
1901
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Železnice / Dráhy, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, 2x razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Otlačený roh od alba.
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Pozdrav iz Broda na Savi. Gruss aus Brod an der Save. Jelacicev trg
Název:
Pozdrav iz Broda na Savi. Gruss aus Brod an der Save. Jelacicev trg
Rok vydání:
1914
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Jugoslávie, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
UMGEBUNGEN VON REICHENAU 1:144.000 MAPA-KARTE
Název:
UMGEBUNGEN VON REICHENAU 1:144.000 MAPA-KARTE
Rok vydání:
1876
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Osijek. Kolodvorska ulica sa Uraniom i kino. Bahnhofstrasse mit Urania und Kino. Kino Urania & ...
Název:
Osijek. Kolodvorska ulica sa Uraniom i kino. Bahnhofstrasse mit Urania und Kino. Kino Urania & Kuća Gillming-Hengl
Rok vydání:
1915
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Film / Rozhlas, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Jugoslávie
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Gruss aus Ebelsberg
Název:
Gruss aus Ebelsberg
Rok vydání:
1905
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Kutná Hora - Vlašský dvůr, dlouhá adresa (pohled)
Název:
Kutná Hora - Vlašský dvůr, dlouhá adresa
Rok vydání:
1900
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, 2x razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Nalomený růžek. Otlačené rohy od alba.
Cena:
233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Poslední Habsburkové Karel, Zita, Otto a snahy o záchranu císařského trůnu
Název:
Poslední Habsburkové Karel, Zita, Otto a snahy o záchranu císařského trůnu
Autor:
Jiří Pernes
Ilustrátor:
fotografické přílohy
Rok vydání:
1999
ISBN:
80-85947-30-7, 80-242-0245-X
Počet stran:
286 s.
Stav:
Výborná originální vazba s přebalem
Cena:
66 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Vídeňský podíl na počátcích českého národního obrození
Název:
Vídeňský podíl na počátcích českého národního obrození - J.V. Zlobický (1743-1810) a současníci: život, dílo, korespondence / Wiener Anteil an den Anfängen der tschechischen nationalen Erneuerung - J.V. Zlobický (1743-1810) und Zeitgenossen. Leben, Werk, Korrespondenz
Autor:
Jana Pleskalová
Rok vydání:
2004
ISBN:
80-200-1183-8
Počet stran:
455 s.
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Jak to přišlo, že dne 20. srpna r. 1849 o půl jedné s poledne Rakousko nebylo rozbořeno
Název:
Jak to přišlo, že dne 20. srpna r. 1849 o půl jedné s poledne Rakousko nebylo rozbořeno
Autor:
Jan Neruda
Ilustrátor:
Adolf Kašpar, barevné ilustrace
Rok vydání:
1919
Počet stran:
75 s.
Kategorie:
Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Humor / Satira, První republika
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Marie TEREZIE Velká žena na habsburském trůně
Název:
Marie TEREZIE Velká žena na habsburském trůně
Autor:
Franz Herre
Rok vydání:
2012
ISBN:
978-80-7243-562-3
Počet stran:
277 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Majestát Rudolfa II Román ze století XVI. a XVII.
Název:
Majestát Rudolfa II Román ze století XVI. a XVII.
Autor:
Josef Svátek
Rok vydání:
1940
Počet stran:
550 s.
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Osud trůnu habsburského
Název:
Osud trůnu habsburského
Autor:
Jan Galandauer; Miroslav Honzík
Ilustrátor:
fotografické a obrazové přílohy
Rok vydání:
1982
Počet stran:
270 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
DL. TUZLA 1:75.000 MAPA-KARTE
Název:
DL. TUZLA 1:75.000 MAPA-KARTE
Rok vydání:
1889
Kategorie:
Mapy / Atlasy / Geografie, Srbsko, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Jugoslávie
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Její Veličenstvo Marie Terezie
Název:
Její Veličenstvo Marie Terezie
Autor:
Jana Janusová; Otakar Káňa
Ilustrátor:
Marie Roseová, obrazové přílohy
Rok vydání:
1987
Počet stran:
174 s.
Kategorie:
Genealogie / Rodová aristokracie / Šlechta, Biografie / Paměti, Pro ženy a dívky, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Stav:
Výborná brož
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Metternich kontra Napoleon
Název:
Metternich kontra Napoleon
Autor:
Jan Halada; Jaroslav Šedivý
Rok vydání:
1988
Počet stran:
241 s.
Stav:
Pěkná brož
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
T.G. Masaryk známý i neznámý
Název:
T.G. Masaryk známý i neznámý
Autor:
Vítězslav Houška
Rok vydání:
2005
ISBN:
80-86221-84-9, 80-85281-70-8
Počet stran:
251 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
MAYERLING Záhada smrti korunního prince Rudolfa
Název:
MAYERLING Záhada smrti korunního prince Rudolfa
Autor:
Camillo Schaefer
Rok vydání:
1999
ISBN:
80-7243-030-0
Počet stran:
190 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Vraždy v rodě Habsburském ve jménu zrady a touhy po moci
Název:
Vraždy v rodě Habsburském ve jménu zrady a touhy po moci
Autor:
Sigrid-Maria Grössingová
Rok vydání:
2003
ISBN:
80-249-0287-7
Počet stran:
239 s.
Stav:
Výborná originální vazba s přebalem
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Habsburkové bez iluzí - jací byli doopravdy?
Název:
Habsburkové bez iluzí - jací byli doopravdy?
Autor:
Christian Dickinger; Milada Kouřimská
Ilustrátor:
fotografické přílohy
Rok vydání:
2002
ISBN:
80-7243-136-6
Počet stran:
167 s.
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Císařovna Alžběta Mýtus a pravda
Název:
Císařovna Alžběta Mýtus a pravda
Ilustrátor:
obrazové a fotografické přílohy
Rok vydání:
1998
ISBN:
80-7176-645-3, 80-7202-241-5
Počet stran:
206 s.
Stav:
Pěkná originální vazba s přebalem
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Linz - Franz Josephs Warte - rozhledna
Název:
Linz - Franz Josephs Warte - rozhledna
Rok vydání:
.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
PORTRÉT DÍTĚTE ATELIER ŠPOUTIL NYMBURK. KABINETNÍ FOTOGRAFIE-KABINETKA (pohled)
Název:
PORTRÉT DÍTĚTE ATELIER ŠPOUTIL NYMBURK. KABINETNÍ FOTOGRAFIE-KABINETKA
Rok vydání:
1903
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie, Fotografie / Fotografická technika
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Trento - Trident, Itálie, koláž, dlouhá adresa (pohled)
Název:
Trento - Trident, Itálie, koláž, dlouhá adresa
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky a hrany. Zlomený růžek.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Květina, koláž, reliéf, zlacený rámeček (pohled)
Název:
Květina, koláž, reliéf, zlacený rámeček
Rok vydání:
1907
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky. Otlačené rohy od alba.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Skupinová fotografie v dobovém oblečení (pohled)
Název:
Skupinová fotografie v dobovém oblečení
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná, flek. Odřené růžky a hrany.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Záhřeb - Zagreb - Agram - Zágráb, Chorvatsko (pohled)
Název:
Záhřeb - Zagreb - Agram - Zágráb, Chorvatsko
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Prošlá poštou, bez známky, razítka. Razítko cenzury. Odřené růžky, zlomený růžek. Na rubové straně mírně ušpiněná.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Přání k svátku (pohled)
Název:
Přání k svátku
Rok vydání:
1916
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Zlomené růžky. Otlačené rohy od alba.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Obervellach mit der neuen Bahnstrecke und Aufzug (Tauernbahn)
Název:
Obervellach mit der neuen Bahnstrecke und Aufzug (Tauernbahn)
Rok vydání:
1907
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Praha - Prag - Prague, dlouhá adresa (pohled)
Název:
Praha - Prag - Prague, dlouhá adresa
Rok vydání:
1903
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, 2x razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Ťuknuté růžky.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora (pohled)
Název:
Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora
Rok vydání:
1916
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Místopis, Vojenství / Zbraně / Terorismus, Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, bez známky, razítka.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ


