klic
US-GB flag

Kategorie "Habsburská monarchie / Habsburkové / Habsburská dynastie"

Gruss aus Ober-Wagram bei St. Pölten

Gruss aus Ober-Wagram bei St. Pölten
Název: Gruss aus Ober-Wagram bei St. Pölten
Rok vydání: 1905
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Naši předchůdci Románek z doby předbřeznové

Naši předchůdci Románek z doby předbřeznové
Název: Naši předchůdci Románek z doby předbřeznové
Rok vydání: 1953
Počet stran: 247 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Erinnerung an Sarajevo (Original Portfolio)

Erinnerung an Sarajevo (Original Portfolio)
Název: Erinnerung an Sarajevo (Original Portfolio)
Autor: J. Studnička
Ilustrátor: barevné fotografie
Rok vydání: 1918?
Počet stran: 12 s.
Stav: pěkné
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

František Ferdinand d´Este Následník trůnu

František Ferdinand d´Este Následník trůnu
Název: František Ferdinand d´Este Následník trůnu
Rok vydání: 2000
ISBN: 80-7185-325-9
Počet stran: 353 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 333 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

OFICÍŘI Ještě 54 dní do civilu - Stará pára Innomosti Innsbruck 1909-1912

OFICÍŘI Ještě 54 dní do civilu - Stará pára Innomosti Innsbruck 1909-1912
Název: OFICÍŘI Ještě 54 dní do civilu - Stará pára Innomosti Innsbruck 1909-1912
Rok vydání: 1912
Cena: 166 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Češi v habsburské říši a v Evropě 1815 1914 Sociálněhistorické souvislosti vytváření ...

Češi v habsburské říši a v Evropě 1815 1914 Sociálněhistorické souvislosti vytváření ...
Název: Češi v habsburské říši a v Evropě 1815 1914 Sociálněhistorické souvislosti vytváření novodobého národa a národnostní otázky v českých zemích
Rok vydání: 1996
ISBN: 80-7203-022-1
Počet stran: 354 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 799 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Listowé týkagjcj se wyučowánj mládeže na venkowských školách

Listowé týkagjcj se wyučowánj mládeže na venkowských školách
Název: Listowé týkagjcj se wyučowánj mládeže na venkowských školách
Rok vydání: 1839
Počet stran: 132 s.
Stav: Slušná brož
Cena: 4444 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Album des Kunstvereins für Böhmen in Prag seinen Mitgliedern im Jahre 1890, 1892, 1894, 1896, 1898

Album des Kunstvereins für Böhmen in Prag seinen Mitgliedern im Jahre 1890, 1892, 1894, 1896, 1898
Název: Album des Kunstvereins für Böhmen in Prag seinen Mitgliedern im Jahre 1890, 1892, 1894, 1896, 1898
Ilustrátor: barevné reprodukce
Rok vydání: 1898
Stav: Výborné
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PRAHA - illustrovaný časopis pro zábavu a poučení KOMPLET. ROČNÍK III

PRAHA - illustrovaný časopis pro zábavu a poučení KOMPLET. ROČNÍK III
Název: PRAHA - illustrovaný časopis pro zábavu a poučení KOMPLET. ROČNÍK III
Ilustrátor: rytiny
Rok vydání: 1870
Stav: Slušná dobová vazba
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Statistische Darstellung von Böhmen

Statistische Darstellung von Böhmen
Název: Statistische Darstellung von Böhmen
Rok vydání: 1826
Počet stran: 148 s.
Stav: Pěkná dobová neoriginální vazba
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Ve stínu tvých křídel Habsburkové v českých dějinách

Ve stínu tvých křídel Habsburkové v českých dějinách
Název: Ve stínu tvých křídel Habsburkové v českých dějinách
Ilustrátor: obrazové přílohy
Rok vydání: 1995
ISBN: 80-85785-20-X
Počet stran: 289 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vlastenecko hospodářská společnost 1767-1872 - inventář

Vlastenecko hospodářská společnost 1767-1872 - inventář
Název: Vlastenecko hospodářská společnost 1767-1872 - inventář
Autor: Miloslav Volf
Rok vydání: 1956
Počet stran: 93 s.
Stav: pěkná A4 originální brož!!
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Die Habsburger. Ein europäisches Phänomen

Die Habsburger. Ein europäisches Phänomen
Název: Die Habsburger. Ein europäisches Phänomen
Rok vydání: 1983
Počet stran: 429 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 144 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

FERDINAND 1 Poslední Habsburk na Pražském hradě - spravedlnost pro císaře

FERDINAND 1 Poslední Habsburk na Pražském hradě - spravedlnost pro císaře
Název: FERDINAND 1 Poslední Habsburk na Pražském hradě - spravedlnost pro císaře
Autor: Gerd Holler
Rok vydání: 1998
ISBN: 80-85946-90-4
Počet stran: 195 s.
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 88 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Habsburkové Mýty a pravda

Habsburkové Mýty a pravda
Název: Habsburkové Mýty a pravda
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7222-807-2
Počet stran: 239 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

RUDOLF II. a jeho doba

RUDOLF II. a jeho doba
Název: RUDOLF II. a jeho doba
Rok vydání: 1997
ISBN: 80-7185-119-1
Počet stran: 564 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 166 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pevnost Terezín

Pevnost Terezín
Název: Pevnost Terezín
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-901580-3-X
Počet stran: 101 s.
Stav: Výborný sešit
Cena: 255 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Velké příběhy Habsburků na sklonku jejich vlády. Toulky českou minulostí 9

Velké příběhy Habsburků na sklonku jejich vlády. Toulky českou minulostí 9
Název: Velké příběhy Habsburků na sklonku jejich vlády. Toulky českou minulostí 9
Ilustrátor: Ilustrováno
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-238-8971-0
Počet stran: 223 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 88 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Linz. Taubenmarkt

Linz. Taubenmarkt
Název: Linz. Taubenmarkt
Rok vydání: .
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KARTE DER HOCHALPEN-SPITZE ANKOGEL-GEBIETES 1:50.000 MAPA-KARTE

KARTE DER HOCHALPEN-SPITZE ANKOGEL-GEBIETES 1:50.000 MAPA-KARTE
Název: KARTE DER HOCHALPEN-SPITZE ANKOGEL-GEBIETES 1:50.000 MAPA-KARTE
Rok vydání: ?
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vídeň - Wien, Aspang - vlakové nádraží, dlouhá adresa, Rakousko (pohled)

Vídeň - Wien, Aspang - vlakové nádraží, dlouhá adresa, Rakousko (pohled)
Název: Vídeň - Wien, Aspang - vlakové nádraží, dlouhá adresa, Rakousko
Rok vydání: 1901
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, 2x razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Otlačený roh od alba.
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Pozdrav iz Broda na Savi. Gruss aus Brod an der Save. Jelacicev trg

Pozdrav iz Broda na Savi. Gruss aus Brod an der Save. Jelacicev trg
Název: Pozdrav iz Broda na Savi. Gruss aus Brod an der Save. Jelacicev trg
Rok vydání: 1914
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

UMGEBUNGEN VON REICHENAU 1:144.000 MAPA-KARTE

UMGEBUNGEN VON REICHENAU 1:144.000 MAPA-KARTE
Název: UMGEBUNGEN VON REICHENAU 1:144.000 MAPA-KARTE
Rok vydání: 1876
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Osijek. Kolodvorska ulica sa Uraniom i kino. Bahnhofstrasse mit Urania und Kino. Kino Urania & ...

Osijek. Kolodvorska ulica sa Uraniom i kino. Bahnhofstrasse mit Urania und Kino. Kino Urania & ...
Název: Osijek. Kolodvorska ulica sa Uraniom i kino. Bahnhofstrasse mit Urania und Kino. Kino Urania & Kuća Gillming-Hengl
Rok vydání: 1915
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Gruss aus Ebelsberg

Gruss aus Ebelsberg
Název: Gruss aus Ebelsberg
Rok vydání: 1905
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kutná Hora - Vlašský dvůr, dlouhá adresa (pohled)

Kutná Hora - Vlašský dvůr, dlouhá adresa (pohled)
Název: Kutná Hora - Vlašský dvůr, dlouhá adresa
Rok vydání: 1900
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, 2x razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Nalomený růžek. Otlačené rohy od alba.
Cena: 233 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Poslední Habsburkové Karel, Zita, Otto a snahy o záchranu císařského trůnu

Poslední Habsburkové Karel, Zita, Otto a snahy o záchranu císařského trůnu
Název: Poslední Habsburkové Karel, Zita, Otto a snahy o záchranu císařského trůnu
Autor: Jiří Pernes
Rok vydání: 1999
ISBN: 80-85947-30-7, 80-242-0245-X
Počet stran: 286 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 66 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vídeňský podíl na počátcích českého národního obrození

Vídeňský podíl na počátcích českého národního obrození
Název: Vídeňský podíl na počátcích českého národního obrození - J.V. Zlobický (1743-1810) a současníci: život, dílo, korespondence / Wiener Anteil an den Anfängen der tschechischen nationalen Erneuerung - J.V. Zlobický (1743-1810) und Zeitgenossen. Leben, Werk, Korrespondenz
Rok vydání: 2004
ISBN: 80-200-1183-8
Počet stran: 455 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jak to přišlo, že dne 20. srpna r. 1849 o půl jedné s poledne Rakousko nebylo rozbořeno

Jak to přišlo, že dne 20. srpna r. 1849 o půl jedné s poledne Rakousko nebylo rozbořeno
Název: Jak to přišlo, že dne 20. srpna r. 1849 o půl jedné s poledne Rakousko nebylo rozbořeno
Autor: Jan Neruda
Rok vydání: 1919
Počet stran: 75 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Marie TEREZIE Velká žena na habsburském trůně

Marie TEREZIE Velká žena na habsburském trůně
Název: Marie TEREZIE Velká žena na habsburském trůně
Autor: Franz Herre
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-7243-562-3
Počet stran: 277 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Majestát Rudolfa II Román ze století XVI. a XVII.

Majestát Rudolfa II Román ze století XVI. a XVII.
Název: Majestát Rudolfa II Román ze století XVI. a XVII.
Autor: Josef Svátek
Rok vydání: 1940
Počet stran: 550 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Osud trůnu habsburského

Osud trůnu habsburského
Název: Osud trůnu habsburského
Rok vydání: 1982
Počet stran: 270 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

DL. TUZLA 1:75.000 MAPA-KARTE

DL. TUZLA 1:75.000 MAPA-KARTE
Název: DL. TUZLA 1:75.000 MAPA-KARTE
Rok vydání: 1889
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Její Veličenstvo Marie Terezie

Její Veličenstvo Marie Terezie
Název: Její Veličenstvo Marie Terezie
Rok vydání: 1987
Počet stran: 174 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Metternich kontra Napoleon

Metternich kontra Napoleon
Název: Metternich kontra Napoleon
Rok vydání: 1988
Počet stran: 241 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

T.G. Masaryk známý i neznámý

T.G. Masaryk známý i neznámý
Název: T.G. Masaryk známý i neznámý
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-86221-84-9, 80-85281-70-8
Počet stran: 251 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

MAYERLING Záhada smrti korunního prince Rudolfa

MAYERLING Záhada smrti korunního prince Rudolfa
Název: MAYERLING Záhada smrti korunního prince Rudolfa
Rok vydání: 1999
ISBN: 80-7243-030-0
Počet stran: 190 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vraždy v rodě Habsburském ve jménu zrady a touhy po moci

Vraždy v rodě Habsburském ve jménu zrady a touhy po moci
Název: Vraždy v rodě Habsburském ve jménu zrady a touhy po moci
Rok vydání: 2003
ISBN: 80-249-0287-7
Počet stran: 239 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Habsburkové bez iluzí - jací byli doopravdy?

Habsburkové bez iluzí - jací byli doopravdy?
Název: Habsburkové bez iluzí - jací byli doopravdy?
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-7243-136-6
Počet stran: 167 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Císařovna Alžběta Mýtus a pravda

Císařovna Alžběta Mýtus a pravda
Název: Císařovna Alžběta Mýtus a pravda
Rok vydání: 1998
ISBN: 80-7176-645-3, 80-7202-241-5
Počet stran: 206 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Linz - Franz Josephs Warte - rozhledna

Linz - Franz Josephs Warte - rozhledna
Název: Linz - Franz Josephs Warte - rozhledna
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PORTRÉT DÍTĚTE ATELIER ŠPOUTIL NYMBURK. KABINETNÍ FOTOGRAFIE-KABINETKA (pohled)

PORTRÉT DÍTĚTE ATELIER ŠPOUTIL NYMBURK. KABINETNÍ FOTOGRAFIE-KABINETKA (pohled)
Název: PORTRÉT DÍTĚTE ATELIER ŠPOUTIL NYMBURK. KABINETNÍ FOTOGRAFIE-KABINETKA
Rok vydání: 1903
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Trento - Trident, Itálie, koláž, dlouhá adresa (pohled)

Trento - Trident, Itálie, koláž, dlouhá adresa (pohled)
Název: Trento - Trident, Itálie, koláž, dlouhá adresa
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky a hrany. Zlomený růžek.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Květina, koláž, reliéf, zlacený rámeček (pohled)

Květina, koláž, reliéf, zlacený rámeček (pohled)
Název: Květina, koláž, reliéf, zlacený rámeček
Rok vydání: 1907
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky. Otlačené rohy od alba.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Skupinová fotografie v dobovém oblečení (pohled)

Skupinová fotografie v dobovém oblečení (pohled)
Název: Skupinová fotografie v dobovém oblečení
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná, flek. Odřené růžky a hrany.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Záhřeb - Zagreb - Agram - Zágráb, Chorvatsko (pohled)

Záhřeb - Zagreb - Agram - Zágráb, Chorvatsko (pohled)
Název: Záhřeb - Zagreb - Agram - Zágráb, Chorvatsko
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Prošlá poštou, bez známky, razítka. Razítko cenzury. Odřené růžky, zlomený růžek. Na rubové straně mírně ušpiněná.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Přání k svátku (pohled)

Přání k svátku (pohled)
Název: Přání k svátku
Rok vydání: 1916
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené růžky a hrany. Zlomené růžky. Otlačené rohy od alba.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Obervellach mit der neuen Bahnstrecke und Aufzug (Tauernbahn)

Obervellach mit der neuen Bahnstrecke und Aufzug (Tauernbahn)
Název: Obervellach mit der neuen Bahnstrecke und Aufzug (Tauernbahn)
Rok vydání: 1907
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Praha - Prag - Prague, dlouhá adresa (pohled)

Praha - Prag - Prague, dlouhá adresa (pohled)
Název: Praha - Prag - Prague, dlouhá adresa
Rok vydání: 1903
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, 2x razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Ťuknuté růžky.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora (pohled)

Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora (pohled)
Název: Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora
Rok vydání: 1916
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, bez známky, razítka.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ