Kategorie "Secese / Jugendstil / Art nouveau"
- [předchozí]
- 1 2
Leitmeritz Secese okénkový
Název:
Leitmeritz Secese okénkový
Rok vydání:
1910?
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Rakousko-Uhersko / Österreich-Ungarn / Rakousko-uherská monarchie / Österreichisch-Ungarische Monarchie / Osztrák-Magyar Monarchia / RU, Secese / Jugendstil / Art nouveau
Cena:
222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Slike iz pomorskoga života 1
Název:
Slike iz pomorskoga života 1
Autor:
Juraj Carić
Ilustrátor:
Ilustrováno
Rok vydání:
1884
Stav:
Výborná originální vazba
Cena:
222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Reineke Fuchs. Für die Jugend bearbeitet von Hans Fraungruber. Bilder von Karl Fahringer. ...
Název:
Reineke Fuchs. Für die Jugend bearbeitet von Hans Fraungruber. Bilder von Karl Fahringer. Gerlach's Jugendbücherei - J. W. v. Goethe
Ilustrátor:
barevné ilustrace
Rok vydání:
1902
Počet stran:
189 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Ernst und Scherz für´s Mädchenherz
Název:
Ernst und Scherz für´s Mädchenherz
Rok vydání:
1904+1905
Kategorie:
Německo / Němčina, Pohádky / Knihy pro děti, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Časopisy / Periodika
Stav:
poškozená vazba
Cena:
222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
POHÁDKY Sestřička Aljonuška a bratříček Ivanuška Bílá kačenka
Název:
POHÁDKY Sestřička Aljonuška a bratříček Ivanuška Bílá kačenka
Autor:
BILIBIN
Rok vydání:
1920?
Počet stran:
14 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
ORIG BROCH COND AVERAGE
Cena:
799 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Měčín, okres Klatovy, koláž (pohled)
Název:
Měčín, okres Klatovy, koláž
Rok vydání:
1936
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Odřené hrany. Nalomena.
Cena:
699 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Gerlach's Jugendbücherei. Märchen-Sammlung von L. Bechstein Gerlach`s Jugendbücherei Fraungruber ...
Název:
Gerlach's Jugendbücherei. Märchen-Sammlung von L. Bechstein Gerlach`s Jugendbücherei Fraungruber, Hans. Verlag- Wien, Jugend und Volk
Ilustrátor:
barevné ilustrace
Rok vydání:
1901
Počet stran:
98 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
222 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Gustav KLIMT Doma A4 VÝB ORIG VAZBA
Název:
Gustav KLIMT Doma A4 VÝB ORIG VAZBA
Autor:
Patrick Bade
Rok vydání:
2017
ISBN:
9788024259468
Počet stran:
175 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
A4 VÝB ORIG VAZBA
Cena:
399 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Девочка Pocztówka
Název:
Девочка Pocztówka / Открытка
Rok vydání:
1910
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, 3x známka - utržené rohy, zbytky lepidla od odlepených známek, razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené růžky. Otlačené rohy od alba.
Cena:
699 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
XIV. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs. Secession Wien. Klinger Beethoven
Název:
XIV. Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs. Secession Wien. Klinger Beethoven
Rok vydání:
1902
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Avantgarda / Obálky / Typography, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Německo / Němčina, Bibliofilie / Krásné tisky / Bibliografie / Knihovnictví
Stav:
Slušná brož
Cena:
44444 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Gustav Klimt Mistři moderního umění- A4 originální vazba s přebalem!!
Název:
Gustav Klimt Mistři moderního umění- A4 originální vazba s přebalem!!
Autor:
Ilona Sármány-Persons
Ilustrátor:
obrazové a fotografické přílohy
Rok vydání:
1992
ISBN:
80-7153-032-8
Počet stran:
103 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Pěkná A4 originální vazba s přebalem!!
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
TEMNO Historický obraz Secese
Název:
TEMNO Historický obraz Secese / Jugendstil / Art nouveau
Autor:
Alois Jirásek
Ilustrátor:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Rok vydání:
1924
Počet stran:
672 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Slušná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Lešetínský kovář a menší básně
Název:
Lešetínský kovář a menší básně
Autor:
Svatopluk Čech
Rok vydání:
1899
Počet stran:
288 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Silhouetty divadelní 1
Název:
Silhouetty divadelní 1
Autor:
Jakub Arbes
Rok vydání:
1904
Počet stran:
289 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Pěkná brož
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
TEMNO Historický obraz Secese
Název:
TEMNO Historický obraz Secese / Jugendstil / Art nouveau
Autor:
Alois Jirásek
Ilustrátor:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Rok vydání:
1925
Počet stran:
672 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Palmerston Readers Book IV
Název:
Palmerston Readers Book IV
Rok vydání:
1910?
Počet stran:
250 s.
Kategorie:
Slovníky / Encyklopedie / Učebnice, Angličtina / English, Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Jan Obrobijce a Krasava a zvíře. Dvě pohádky
Název:
Jan Obrobijce a Krasava a zvíře. Dvě pohádky
Autor:
Antonín Klášterský
Ilustrátor:
Ilustrováno
Rok vydání:
1903
Počet stran:
79 s.
Stav:
poškozená originální vazba s chybějícím hřbetem!
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Srdečné přání Secese
Název:
Srdečné přání Secese
Rok vydání:
1920?
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Secese / Jugendstil / Art nouveau
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Z různých dob Historické povídky. Pořadí třetí .
Název:
Z různých dob Historické povídky. Pořadí třetí .
Autor:
Václav Beneš Třebízský
Rok vydání:
1894
Počet stran:
323 s.
Kategorie:
Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
MARIETTA Erzählung für die Jugend. Mit 3 Vollbildern von Karl Schmauk
Název:
MARIETTA Erzählung für die Jugend. Mit 3 Vollbildern von Karl Schmauk
Autor:
Tony Schumacher
Rok vydání:
1915
Počet stran:
190 s.
Stav:
Pěkná originální vazba
Cena:
55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Kruh četby ŘÍJEN
Název:
Kruh četby ŘÍJEN
Autor:
Lev Nikolajevič Tolstoj
Rok vydání:
1992
Kategorie:
Filosofie / Dějiny myšlení, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Krásné vazby, Rusko / Ukrajina, Próza
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Charles Rennie Mackintosh and Glasgow School of Art - Edited an annotated by H. Jefferson Barnes
Název:
Charles Rennie Mackintosh and Glasgow School of Art - Edited an annotated by H. Jefferson Barnes
Autor:
Charles Rennie Mackintosh
Ilustrátor:
obrazové a fotografické přílohy
Rok vydání:
1979
Počet stran:
70 s.
Kategorie:
Umění / Estetika / Výtvarná výchova, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Architektura / Design, Angličtina / English
Stav:
Pěkná brož
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Praha - Obecní dům, auto, tramvaj (pohled)
Název:
Praha - Obecní dům, auto, tramvaj
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Archeologie / Památky / Muzea / Archivnictví, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Pragensie / Knihy o Praze
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou neprošlá, nepopsaná. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Odřené hrany. .
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Velikonoce (pohled)
Název:
Velikonoce
Rok vydání:
1923?
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis:
Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana ušpiněná. Odřené růžky.
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
PORTRÉT - ATELIER FRANTIŠEK JANSÁK (pohled)
Název:
PORTRÉT - ATELIER FRANTIŠEK JANSÁK
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Secese / Jugendstil / Art nouveau
Stav:
Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Cena:
59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
Easter Wishes
Název:
Easter Wishes
Rok vydání:
1927
Kategorie:
Pohled / Pohlednice, Secese / Jugendstil / Art nouveau, Etnologie / Lidové umění / Folklor / Rasismus
Cena:
22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ
- [předchozí]
- 1 2


