klic
US-GB flag

Kategorie "Politika / Politické myšlení"

Vybrané spisy o etice, společnosti a politice 1

Vybrané spisy o etice, společnosti a politice 1
Název: Vybrané spisy o etice, společnosti a politice 1
Rok vydání: 2016
ISBN: 9788072984879
Počet stran: 230 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 599 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Oliver Cromwell

Oliver Cromwell
Název: Oliver Cromwell
Autor: John Buchan
Rok vydání: 1946
Počet stran: 554 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 366 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Der Aufstand der Massen PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!

Der Aufstand der Massen PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!
Název: Der Aufstand der Massen PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!
Rok vydání: 1933
Stav: PAPIERUMSCHLAG ETWA BERIEBEN !!
Cena: 777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jistě, pane ministře 2

Jistě, pane ministře 2
Název: Jistě, pane ministře 2
Rok vydání: 2011
ISBN: 9788072990603, 9788072991013
Počet stran: 309 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VLADAŘ Život Castruccia Castracaniho z Lukky

VLADAŘ Život Castruccia Castracaniho z Lukky
Název: VLADAŘ Život Castruccia Castracaniho z Lukky
Rok vydání: 1969
Počet stran: 188 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Z politických spisů Fridricha II. Velikého krále pruského - k vydání připravil a úvodní ...

Z politických spisů Fridricha II. Velikého krále pruského - k vydání připravil a úvodní ...
Název: Z politických spisů Fridricha II. Velikého krále pruského - k vydání připravil a úvodní studií doprovodil Jan Mertl - Antimachiavell neboli vyvrácení Machiavelliho Vladaře - Politická závěť z roku 1752
Rok vydání: 1940
Počet stran: 310 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 177 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kapitalismus a občanské ctnosti

Kapitalismus a občanské ctnosti
Název: Kapitalismus a občanské ctnosti
Ilustrátor: Vladimír Jiránek
Rok vydání: 1992
ISBN: 80-202-0368-0
Počet stran: 142 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jedenáct prezidentů

Jedenáct prezidentů
Název: Jedenáct prezidentů
Rok vydání: 2018
ISBN: 9788024260587
Počet stran: 320 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Totalitní světovláda

Totalitní světovláda
Název: Totalitní světovláda
Rok vydání: .
ISBN: 9788080791407
Stav: Výborná brož
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kdo vládne světu

Kdo vládne světu
Název: Kdo vládne světu
Autor: Noam Chomsky
Rok vydání: .
ISBN: 9788024636269
Stav: Výborná brož
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VLADAŘ

VLADAŘ
Název: VLADAŘ
Rok vydání: 2009
ISBN: 978-80-7388-221-1
Počet stran: 203 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 99 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Věk omylnosti Důsledky války s terorem

Věk omylnosti Důsledky války s terorem
Název: Věk omylnosti Důsledky války s terorem
Autor: George Soros
Rok vydání: 2007
ISBN: 978-80-86316-81-9, 9788086316758
Počet stran: 170 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi

Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi
Název: Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-7243-146-3
Počet stran: 159 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Slovník politického myšlení

Slovník politického myšlení
Název: Slovník politického myšlení
Autor: Roger Scruton
Rok vydání: 1999
ISBN: 80-7108-184-1
Počet stran: 187 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Kremelské atentáty Od Lenina do Jelcina

Kremelské atentáty Od Lenina do Jelcina
Název: Kremelské atentáty Od Lenina do Jelcina
Rok vydání: 2000
ISBN: 80-7217-087-2
Počet stran: 395 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Jak Paroubek kradl salámy, aneb, Hedvíčkova politická břitva

Jak Paroubek kradl salámy, aneb, Hedvíčkova politická břitva
Název: Jak Paroubek kradl salámy, aneb, Hedvíčkova politická břitva
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-86851-23-0
Počet stran: 176 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vlády a vládcové Jak se kde vládne

Vlády a vládcové Jak se kde vládne
Název: Vlády a vládcové Jak se kde vládne
Autor: Kenneth R. Minogue
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-7321-154-8
Počet stran: 320 s.
Stav: Pěkná A4 originální vazba
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi

Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi
Název: Šedé eminence ruské politiky Od Rasputina k Putinovi
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-7243-146-3
Počet stran: 159 s.
Stav: Pěkná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

11.9.

11.9.
Název: 11.9.
Autor: Noam Chomsky
Rok vydání: 2003
ISBN: 80-903259-0-4
Počet stran: 121 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 999 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Prezidenti USA Od George Washingtona po Billa Clintona

Prezidenti USA Od George Washingtona po Billa Clintona
Název: Prezidenti USA Od George Washingtona po Billa Clintona
Rok vydání: 1995
ISBN: 80-204-0499-6
Počet stran: 538 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

O původu nerovnosti mezi lidmi

O původu nerovnosti mezi lidmi
Název: O původu nerovnosti mezi lidmi
Rok vydání: 1949
Počet stran: 119 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 155 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Politická filosofie 20. století ZATRHÁVÁNO FIXOU

Politická filosofie 20. století ZATRHÁVÁNO FIXOU
Název: Politická filosofie 20. století ZATRHÁVÁNO FIXOU
Rok vydání: 1993
ISBN: 80-85241-52-8
Počet stran: 302 s.
Stav: poškozená brož stránky od vlhkosti!!
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Úvod do současné politologie Srovnávací analýza demokratických politických systémů

Úvod do současné politologie Srovnávací analýza demokratických politických systémů
Název: Úvod do současné politologie Srovnávací analýza demokratických politických systémů
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-7178-628-4
Počet stran: 207 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 122 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Machiavelliho VLADAŘ DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU Nové umění politiky

Machiavelliho VLADAŘ DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU Nové umění politiky
Název: Machiavelliho VLADAŘ DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU Nové umění politiky
Rok vydání: 2015
ISBN: 9788072984343
Počet stran: 200 s.
Stav: poškozená originální vazba stránky od vlhkosti
Cena: 277 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

POLITIKA-ZATRHÁVÁNO FIXOU

POLITIKA-ZATRHÁVÁNO FIXOU
Název: POLITIKA-ZATRHÁVÁNO FIXOU
Autor: Aristotelés
Rok vydání: 1939
Počet stran: 339 s.
Stav: Pěkná dobová neoriginální vazba
Cena: 277 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Fouché

Fouché
Název: Fouché
Autor: Jean Tulard
Rok vydání: 1999
ISBN: 80-85821-76-1
Počet stran: 326 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 188 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Iran. The Looming Crisis. Can the West Live with Iran's Nuclear Threat?

Iran. The Looming Crisis. Can the West Live with Iran's Nuclear Threat?
Název: Iran. The Looming Crisis. Can the West Live with Iran's Nuclear Threat?
Rok vydání: 2010
ISBN: 978-1-8466-8423-4, 1-8466-8423-4
Počet stran: 339 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 88 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Eseje o kríze PODPIS AUTORA!!

Eseje o kríze PODPIS AUTORA!!
Název: Eseje o kríze PODPIS AUTORA!!
Rok vydání: 2016
ISBN: 978-80-8061-926-8, 80-8061-926-3
Počet stran: 132 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 277 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

2SVAZKY Dějiny politického myšlení BEZ OB.DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU II/1+2 - Politické ...

2SVAZKY Dějiny politického myšlení BEZ OB.DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU II/1+2 - Politické ...
Název: 2SVAZKY Dějiny politického myšlení BEZ OB.DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU II/1+2 - Politické myšlení raného křesťanství a středověku + Politické myšlení pozdního středověku a reformace
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7298-169-4, 978-80-7414-390-8
Stav: POŠKOZENO OD VLHKOSTI!
Cena: 666 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Blízký východ nad propastí - cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky

Blízký východ nad propastí - cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky
Název: Blízký východ nad propastí - cesta od orientálních diktatur ke svobodě a zase zpátky
Rok vydání: 2016
ISBN: 80-242-5558-8, 978-80-242-5558-3
Počet stran: 279 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 255 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Madeleine Albrightová v memoárech Mezinárodní politika

Madeleine Albrightová v memoárech Mezinárodní politika
Název: Madeleine Albrightová v memoárech Mezinárodní politika / Diplomacie
Rok vydání: 2013
ISBN: 80-257-0992-2, 978-80-257-0992-4
Počet stran: 515 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 77 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Politické směry a myslitelé 19. stoleti

Politické směry a myslitelé 19. stoleti
Název: Politické směry a myslitelé 19. stoleti
Rok vydání: 2022
ISBN: 978-80-7298-548-7
Počet stran: 711 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 188 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

O revoluci ZATRHÁVÁNO FIXOU

O revoluci ZATRHÁVÁNO FIXOU
Název: O revoluci ZATRHÁVÁNO FIXOU
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-7298-403-9
Počet stran: 293 s.
Stav: poškozená originální vazba stránky od vlhkosti
Cena: 399 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Světová politika ve 20. století II

Světová politika ve 20. století II
Název: Světová politika ve 20. století II
Rok vydání: 2000
ISBN: 80-902261-6-7, 80-902261-4-0
Počet stran: 250 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 177 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Der charismatische Staat Ursprünge und Frühformen staatlicher Herrschaft

Der charismatische Staat Ursprünge und Frühformen staatlicher Herrschaft
Název: Der charismatische Staat Ursprünge und Frühformen staatlicher Herrschaft
Autor: Stefan Breuer
Rok vydání: 2014
ISBN: 9783534264599
Počet stran: 319 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Zrození suveréna DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU Pojem suverenity a jeho kritika v moderní ...

Zrození suveréna DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU Pojem suverenity a jeho kritika v moderní ...
Název: Zrození suveréna DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU Pojem suverenity a jeho kritika v moderní politické a právní filosofii – Suverenita a normativní konstrukce reality I
Rok vydání: 2014
ISBN: 9788073253493
Počet stran: 508 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 1111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Národ ďáblů. Proč si necháváme vládnout? - Stein Ringen

Národ ďáblů. Proč si necháváme vládnout? - Stein Ringen
Název: Národ ďáblů. Proč si necháváme vládnout? - Stein Ringen
Rok vydání: 2017
ISBN: 9788021085060
Počet stran: 229 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 155 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Od spravedlivé války ke spravedlivému míru ZATRHÁVÁNO FIXOU Etapy a šance procesu ...

Od spravedlivé války ke spravedlivému míru ZATRHÁVÁNO FIXOU Etapy a šance procesu ...
Název: Od spravedlivé války ke spravedlivému míru ZATRHÁVÁNO FIXOU Etapy a šance procesu dějinného poučení
Rok vydání: 2015
ISBN: 9788070074213
Počet stran: 303 s.
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Terrorism in Contemporary France A Vicious Circle of Violence (Contributions to Political Science)

Terrorism in Contemporary France A Vicious Circle of Violence (Contributions to Political Science)
Název: Terrorism in Contemporary France A Vicious Circle of Violence (Contributions to Political Science)
Autor: Jan Eichler
Rok vydání: 2023
ISBN: 9783031235504
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 1777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

On the Trail of the Assassins

On the Trail of the Assassins
Název: On the Trail of the Assassins
Autor: Jim Garrison
Rok vydání: 1992
ISBN: 9780140170351
Počet stran: 342 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Úvahy o revoluci ve Francii DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU

Úvahy o revoluci ve Francii DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU
Název: Úvahy o revoluci ve Francii DECENTNĚ ZATRHÁVÁNO FIXOU
Autor: Edmund Burke
Rok vydání: 1997
ISBN: 80-85959-23-2
Počet stran: 278 s.
Stav: Slušná originální vazba
Cena: 2777 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Keep the aspidistra flying PENGUIN

Keep the aspidistra flying PENGUIN
Název: Keep the aspidistra flying PENGUIN
Autor: Orwell George
Rok vydání: 1972
ISBN: 9780140016987
Počet stran: 263 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Byrokracie

Byrokracie
Název: Byrokracie
Rok vydání: 2002
ISBN: 80-86389-22-7
Počet stran: 205 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 555 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Analýza vývoje a činnosti moravistických politických subjektů v letech 1989–2005

Analýza vývoje a činnosti moravistických politických subjektů v letech 1989–2005
Název: Analýza vývoje a činnosti moravistických politických subjektů v letech 1989–2005
Rok vydání: 2010
ISBN: 978-80-7325-239-7
Počet stran: 259 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 133 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Condi

Condi
Název: Condi: The Condoleezza Rice Story
Autor: Antonia Felix
Rok vydání: 2005
ISBN: 9781842751435
Počet stran: 288 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 111 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Život jednoho Američana Paměti prezidenta

Život jednoho Američana Paměti prezidenta
Název: Život jednoho Američana Paměti prezidenta
Autor: Ronald Reagan
Rok vydání: 1997
ISBN: 80-85190-60-5
Počet stran: 722 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 199 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Labyrint síly a ráj slabosti Amerika, Evropa a nový řád světa

Labyrint síly a ráj slabosti Amerika, Evropa a nový řád světa
Název: Labyrint síly a ráj slabosti Amerika, Evropa a nový řád světa
Autor: Robert Kagan
Rok vydání: 2003
ISBN: 80-7106-655-9
Počet stran: 140 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Státy a jejich představitelé

Státy a jejich představitelé
Název: Státy a jejich představitelé
Rok vydání: 1994
ISBN: 80-901579-3-9
Počet stran: 318 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Machiavelistické etudy. Churchill, Roosevelt, De Gaulle, Hitler, Stalin

Machiavelistické etudy. Churchill, Roosevelt, De Gaulle, Hitler, Stalin
Název: Machiavelistické etudy. Churchill, Roosevelt, De Gaulle, Hitler, Stalin
Rok vydání: 2001
ISBN: 80-7219-001-6
Počet stran: 207 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 44 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Svět v 21. jednadvacátém století Chmurné vyhlídky i vkládané naděje

Svět v 21. jednadvacátém století Chmurné vyhlídky i vkládané naděje
Název: Svět v 21. jednadvacátém století Chmurné vyhlídky i vkládané naděje
Autor: Paul M. Kennedy
Rok vydání: 1996
ISBN: 80-7106-114-X
Počet stran: 441 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 33 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ