klic
US-GB flag

Kategorie "Vojenství / Zbraně / Terorismus"

Hrdina pouštní bouře Autobiografie

Hrdina pouštní bouře Autobiografie
Název: Hrdina pouštní bouře Autobiografie
Rok vydání: 1993
ISBN: 80-85776-13-8, 80-901365-9-1
Počet stran: 599 s.
Stav: Slušná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Enciclopedia Ilustrada de las Armas de Fuego Antiguas

Enciclopedia Ilustrada de las Armas de Fuego Antiguas
Název: Enciclopedia Ilustrada de las Armas de Fuego Antiguas
Rok vydání: 1998
ISBN: 9788430530182
Počet stran: 255 s.
Stav: Výborná originální vazba s přebalem
Cena: 55 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nad hřebeny Fanxipang

Nad hřebeny Fanxipang
Název: Nad hřebeny Fanxipang
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-206-0981-6
Počet stran: 275 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Potkan kráľ.

Potkan kráľ.
Název: Potkan kráľ.
Autor: James Clavell
Rok vydání: 1981
Počet stran: 382 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Osud admirála Nelsona

Osud admirála Nelsona
Název: Osud admirála Nelsona
Rok vydání: 1992
ISBN: 80-204-0126-1
Počet stran: 315 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 22 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Syn teroristy(Každý má možnost volby)

Syn teroristy(Každý má možnost volby)
Název: Syn teroristy(Každý má možnost volby)
Rok vydání: 2016
ISBN: 9788081113994
Počet stran: 112 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PRAHA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

PRAHA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: PRAHA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1935
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PŘÍBRAM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

PŘÍBRAM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: PŘÍBRAM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1930
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA
Název: KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1954
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PŘÍBRAM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

PŘÍBRAM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: PŘÍBRAM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1949
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

POLIČKA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

POLIČKA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: POLIČKA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KUTNÁ HORA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

KUTNÁ HORA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: KUTNÁ HORA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1948
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

HORAŽĎOVICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

HORAŽĎOVICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: HORAŽĎOVICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Salut am Grabe des Kommandanten

Salut am Grabe des Kommandanten
Název: Salut am Grabe des Kommandanten
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Im Westen nichts Neues

Im Westen nichts Neues
Název: Im Westen nichts Neues
Rok vydání: 2003
ISBN: 346202731X
Počet stran: 218 s.
Stav: Výborná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

The winning way

The winning way
Název: The winning way
Autor: Antony Ball
Rok vydání: 1989
ISBN: 0-947464-09-3
Počet stran: 266 s.
Stav: Pěkná originální vazba s přebalem
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PÍSEK 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

PÍSEK 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: PÍSEK 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1937
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PODMOKLY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

PODMOKLY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: PODMOKLY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

NÁCHOD 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

NÁCHOD 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: NÁCHOD 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

JIČÍN 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

JIČÍN 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: JIČÍN 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KRALOVICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

KRALOVICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: KRALOVICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: cca 1930
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora (pohled)

Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora (pohled)
Název: Rijeka Crnojevića s novým mostem, Černá Hora
Rok vydání: 1916
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, bez známky, razítka.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

ČESKÉ VELENICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

ČESKÉ VELENICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: ČESKÉ VELENICE 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Nad hřebeny Fanxipang

Nad hřebeny Fanxipang
Název: Nad hřebeny Fanxipang
Rok vydání: 2008
ISBN: 978-80-206-0981-6
Počet stran: 275 s.
Stav: Výborná originální vazba
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

JIČÍN 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

JIČÍN 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: JIČÍN 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1947
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1947
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Cetinje, Černá Hora, 1916 (pohled)

Cetinje,  Černá Hora, 1916 (pohled)
Název: Cetinje, Černá Hora, 1916
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, bez známky, dvě razítka.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

SEDLČANY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

SEDLČANY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: SEDLČANY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1947
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KLENEČ POD ČERCHOVEM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

KLENEČ POD ČERCHOVEM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: KLENEČ POD ČERCHOVEM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA
Název: KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1951
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

MLADÁ BOLESLAV 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

MLADÁ BOLESLAV 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: MLADÁ BOLESLAV 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1937
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VELKÉ MEZIŘÍČÍ 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

VELKÉ MEZIŘÍČÍ 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: VELKÉ MEZIŘÍČÍ 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1930
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VLAŠIM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

VLAŠIM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: VLAŠIM 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

ŽELEZNÁ RUDA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

ŽELEZNÁ RUDA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: ŽELEZNÁ RUDA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KARLOVY VARY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

KARLOVY VARY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: KARLOVY VARY 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

IWA outdoor classics 2015 - katalog

IWA outdoor classics 2015 - katalog
Název: IWA outdoor classics 2015 - katalog
Rok vydání: 2015
Počet stran: 669 s.
Stav: Pěkná brož
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PISEK UND BLATNA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

PISEK UND BLATNA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: PISEK UND BLATNA 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1935?
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Praha. Pálení (pohled)

Praha. Pálení (pohled)
Název: Praha. Pálení
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou neprošlá, nepopsaná. Rubová strana nepatrně ušpiněná. Odřené růžky a hrany.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

FRÝVALDOV 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE

FRÝVALDOV 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: FRÝVALDOV 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1946
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Museum der bildenden Künste Leipzig (pohled)

Museum der bildenden Künste Leipzig (pohled)
Název: Museum der bildenden Künste Leipzig
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Prošlá poštou, známka, razítko. Odřené růžky. Na rubové straně nepatrně ušpiněná. Razítko vojenské cenzury v Cilli.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Voják, vojenská uniforma (pohled)

Voják, vojenská uniforma (pohled)
Název: Voják, vojenská uniforma
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Neprošlá poštou, nepopsaná. Rubová strana zažloutlá, flíčky.. Odřené růžky.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

TŘEBOŇ 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

TŘEBOŇ 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: TŘEBOŇ 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1937
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

PRAHA 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE

PRAHA 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: PRAHA 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: .
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vojín FOTO VANEŠ PLZEŇ

Vojín FOTO VANEŠ PLZEŇ
Název: Vojín FOTO VANEŠ PLZEŇ
Rok vydání: 1944
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE

KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: KOLÍN 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1923
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Bruneck - Brunico, kasárna Sternhaus, Itálie (pohled)

Bruneck - Brunico, kasárna Sternhaus, Itálie (pohled)
Název: Bruneck - Brunico, kasárna Sternhaus, Itálie
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou prošlá, popsaná, známka, razítko. Rubová strana mírně ušpiněná. Odřené a roztřepené růžky. Odřené hrany. Pohlednice je rozlepena na tři listy.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

VYSOKÉ MÝTO 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE

VYSOKÉ MÝTO 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Název: VYSOKÉ MÝTO 1:200.000 GENERÁLNÍ MAPA-KARTE
Rok vydání: 1946
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

JEVÍČKO 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA

JEVÍČKO 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Název: JEVÍČKO 1:75.000 SPECIÁLNÍ MAPA
Rok vydání: 1938
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Oslava osvobození od fašismu (pohled)

Oslava osvobození od fašismu (pohled)
Název: Oslava osvobození od fašismu
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou neprošlá, nepopsaná. Rubová strana nepatrně ušpiněná. Odřené růžky a hrany.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ

Vojenská tématika, voják, uniforma (pohled)

Vojenská tématika, voják, uniforma (pohled)
Název: Vojenská tématika, voják, uniforma
Rok vydání: 1920
Stav: Stav - viz. foto, které odpovídá vystavenému předmětu
Popis: Poštou neprošlá, popsaná - datum, místo, jméno, razítko fotoateliéru. Rubová strana ušpiněná. Ťuknuté růžky.
Cena: 59 Kč
TLAČÍTKEM NEZÁVAZNĚ REZERVUJETE POLOŽKU NA PRODEJNĚ - REZERVACE NEZAVAZUJE K PLATBĚ